Práca v novom modernom distribučnom textilnom sklade - Veľká Británia

Práca v novom modernom distribučnom textilnom sklade - Veľká Británia
 

 
Pozícia: Pracovník v sklade, operátor, skladník.
Jedná sa o prácu pre veľkú anglickú spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov v moderných veľkoskladoch a logistických centrách s rôznym druhom tovarov, v rôznych lokalitách Veľkej Británie.
Lokalita: oblasť Lancashire – Anglicko, okolie Manchestru
Mzda: 10,50 – 11,50 GBP (denné a nočné zmeny)
Nástupný termín: Ihneď, podľa dohody, celoročne
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer, brigáda,  min. 2 - 6 mesiacov
Jazykové požiadavky: Anglický jazyk – základy
Náplň práce: Práca v internetovom textilnom sklade s oblečením, bižutériou, obuvou a inými módnymi doplnkami svetových módnych značiek. Nenáročná práca vhodná pre absolventov škôl bez praxe, jednotlivcov, páry, skupinky.

- spracovanie objednávok
- nakladanie tovaru v sklade
- práca aj na oddelení E-com (objednávky a nákup cez internet)
- balenie rôzneho druhu oblečenia, obuvi a bižutérie
- práca so skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému
- vyzdvihnutie tovaru na základe objednávky
- príjem a výdaj tovaru hmotnosti 2 – 20 kg
- balenie a ukladanie odevov do plastových vriec, krabíc, následné etiketovanie a štítkovanie
- príprava tovaru na expedíciu
- vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii príjem tovaru
- pri práci sa vyžaduje dôslednosť, presnosť, samostatnosť a precíznosť
- príjemná pracovná atmosféra v teplom a čistom sklade – cca 18 °C

Nakoľko máme momentálne väčší počet miest, umiestnime každého pracovníka, ktorý zodpovedá základným požiadavkám -  základná znalosť AJ + motivácia pracovať. Ak ste študent a hľadáte brigádu na max. 3 mesiace - táto ponuka je aj pre Vás! Týždenné nástupy počas celého roka!
Pracovný čas: - 12 hodinové pracovné smeny (denná, nočná)
- požaduje sa pracovať aj počas víkendu
- pracovná doba môže byť pozmenená podľa požiadavok zamestnávateľa
- možnosť nadčasov podľa potreby
Zamestnanecké výhody, benefity: - garantovaná minimálna mzda aj pre mladších ako 25 rokov!
- po príchode zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava z letiska
- príplatky za nočné zmeny
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- dobré referencie a odozvy od umiestnených uchádzačov
- možnosť poberať rodinné prídavky v UK
- pri podpise zmlúv Vám poskytneme kompletné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /zdravotné poisťovne, úrady práce, .../ .
- práca na min. 3 mesiace s možnosťou predĺženia
- pomoc so zakúpením letenky
- Aleko agency ma celoslovenskú pôsobnosť, nemusíte k nám cestovať osobne, vieme vybaviť prácu aj mailom - podmienkou je prístup k internetu a tlačiarni so skenerom, telefónu - ušetrite si tak náklady na cestovanie po Slovensku! Táto možnosť je veľmi vhodná aj pre uchádzačov, ktorí sa už nachádzajú v zahraničí alebo sú z iných krajín - ako ČR, Maďarsko, Rumunsko a pod.!
Pracovné oblečenie: - bezpečnostná obuv (topánky s oceľovou alebo vystuženou špicou)
- čierne oblečenie (nohavice, rifle, tmavé legíny, čierne tričko, mikina bez kapucne)
- pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom po absolvovaní tréningu
Ubytovanie: Zabezpečené ešte pre Vašim príchodom do UK! Slovenský koordinátor pri ubytovaní. Je poskytnuté v prenajatých domoch - shared houses, ktoré sú plne vybavené /pračka, vysávač, chladnička / a zariadené moderným a novým nábytkom. Izby sú 1 - 2 posteľové. V domoch je kúpeľňa, soc. zariadenia, kuchynka, ktorá je vybavená riadom , mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a hriankovačom. V domoch je zabezpečené vykurovanie počas zimnej sezóny. Poplatok za ubytovanie je 70 GBP na týždeň a zahŕňa poplatky za energie /elektrina, plyn, voda / a Council tax / miestnu daň/. V prípade záujmu je možné mať ubytovanie v jednolôžkovej izbe za príplatok. Na všetkých domoch je bezplatný internet, poskytnutý ubytovacou spoločnosťou.

Po príchode hradíte  nájomné na 2 týždne – 140 GBP

Taktiež ubytovacou spoločnosťou je poskytovaný bezplatný servis:
- Asistencia pri registrácii štartovacieho účtu.
- Asistencia pri registrácii National Insurance Number.
Strava: Zabezpečujete si a hradíte sami. Možnosť zakúpenia si bagiet, hamburgerov a iných polotovarov v miestnych automatoch v sklade. Mobilná kantína – možnosť zakúpenia teplej stravy počas týždňa.
Doprava: Letecky alebo autobusom, hradíte si sami, cena letenky sa pohybuje v rozmedzí od 20 do 120 EUR. Možnosť prepravy skupinky 9 pracovníkov busom s individuálnym zvozom zo Slovenska, cena lístka od 100 GBP . Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do VB. Ponúkame asistenciu pri vyhľadaní vhodného spojenie po celej Veľkej Británii. Po príchode zabezpečené vyzdvihnutie a odvoz z letiska na ubytovanie za minimálny poplatok slovenským vodičom.
Postup v prípade záujmu o túto ponuku: 1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia
2. Riaďte sa pokynmi, ktoré sa Vám zobrazia po odoslaní prihlášky - skompletizujte všetky požadované podklady a dopošlite ich mailom alebo doneste osobne.
3. Po obdržaní mailu alebo pri osobnej návšteve dokončíme registráciu, dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv a vycestovanie.
4. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a poskytneme podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním poskytneme aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.