Cyprus

Práca na Cypre počas letnej/zimnej sezóny v luxusných 4* a 5* hoteloch


Pracovné ponuky na Cypre obsadzujeme pre sieť luxusných hotelových komplexov na pracovné pozície: čašník, pomocný kuchár, chyžná.

Denne nám pribúdajú nové pozície. Umiestňujeme len uchádzačov, ktorí sú registrovaní v Aleku.

Všeobecné informácie

 
Jazyk: znalosť AJ je podmienkou - min. na komunikatívnej úrovni.
Vek: 18-45 rokov. Tieto pozície sú vhodné ako pre jednotlivcov tak aj pre páry, študentov aj neštudentov - so znalosťou AJ.
Pozície: Pomocná sila v hoteli - upratovacie práce, pomocné sily do kuchyne, chyžné....
Čašník/čka – aj bez predchádzajúcich skúseností - Príprava stolov, nastieranie. Servírovanie jedál, nápojov. Debarasovanie. Upratovanie stolov. Umývanie pohárov.
Kuchár/ka – aj bez predchádzajúcich skúseností - príprava teplých a studených predjedál, hlavných jedál, zostavovanie menu, príprava jedál pre zákazníkov.
Recepčný/á - Telefonický a osobný kontakt s klientom, príjemné vystupovanie, zapisovanie rezervácií ubytovania. Pomoc hosťom s riešením otázok.
Požiadavky: Flexibilita týkajúca sa pracovného času. Veľké pracovné nasadenie a zodpovednost pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Dobrý zdravotný stav. EU preukaz zdravotnej poisťovne.
Dĺžka pobytu: min. 3 mesiace – študenti, 6-8 mesiacov – ostatní sezónni pracovníci, pracovná zmluva je na dobu určitú
Platy: od 750 EUR až do 950 EUR /mesiac /v čistom + tipsy - mzda záleží od dlžky pracovného kontraktu a doterajšej praxe uchádzačov. Pracuje sa 8 hod denne, 6 dní v týždni. Pri odpracovaní nadčasov možnosť väčšieho zárobku.
Ubytovanie: Je poskytnuté ZDARMA buď priamo v hoteli, kde sú 2 a 3 posteľové izby s kúpeľnou alebo v jeho blízkosti.
Strava: zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA!
Doba vybavovania: od 1 do 3 týždňov - záleží od ponuky pracovných príležitostí v čase podania prihlášky ako aj od Vašej znalosti angličtiny.
Doprava: letecky alebo autobusom, hradíte si sami. Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie.
   

Postup v prípade záujmu o túto ponuku:
1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia
2. Po obdŕžaní registračnej prihlášky  požiadame Vás mailom o zaslanie ďalších potrebných podkladov pre tento program - najmä fotografii , dokladov o vzdelaní, referencii a pod.
3. Po obdŕžaní mailu s podkladmi alebo pri osobnej návšteve dokončime registráciu a začneme pracovať na Vašom umiestnení.
4. Po získaní pracovnej ponuky dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv.

5. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.