Internship Grécko

Práca v Grécku počas letnej sezóny v luxusných 4* a 5* hoteloch

Nábor na sezónu 2024 zahájený.

Výhodou registrácie v čo najskoršom termíne je získanie miesta v tých najlepších hoteloch a pre páry a skupinky možnosť spoločného umiestnenia v jednom hoteli! Zabezpeč si už teraz brigádu na leto spolu s tvojimi kamarátmi!

Pozícia: Čašník, barman, chyžná ,pomocný personál, animátor
Lokalita: Grécko a grécke ostrovy
Termín nástupu: Už od marca 2024
Náplň práce: Pomocná sila v hoteli - upratovacie práce, pomocné sily do kuchyne, chyžné....
Čašník/čka - bez predchádzajúcich skúseností - Príprava stolov, nastieranie. Servírovanie jedál, nápojov. Debarasovanie. Upratovanie stolov. Umývanie pohárov.
Kuchár/ka - bez predchádzajúcich skúseností - príprava teplých a studených predjedál, hlavných jedál, zostavovanie menu, príprava jedál pre zákazníkov.
Recepčný/á - Telefonický a osobný kontakt s klientom, príjemné vystupovanie, zapisovanie rezervácií ubytovania. Pomoc hosťom s riešením otázok.
Animátor - príprava a realizácia programu na voľný čas pre klientov hotela
Záchranár/Lifeguard - na pláži, pri bazéne, aqua parky
Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: Brigáda -  min. 2,5 mesiaca – max.6 mesiacov
Plat: od 1000 EUR mesačne v čistom + sprepitné v profesiách ako čašníčka, chyžná...
Iné výhody ponúkané zamestnancom: Práca je vhodná ako pre jednotlivcov tak aj pre páry, študenti aj neštudenti - so znalosťou AJ
Pracuje sa 6 dní v týždni, 1 deň osobné voľno
Tips - sprepitné od hostí hotela.
Každý hotel navyše môže poskytnút rôzne dalšie výhody v podobe osobných prémii/bonusov po ukončení zmluvy, vo výške cca 200 eur, príp. preplatenie letenky spät, respektíve vyššiu základnú mesačnú mzdu. Pokiaľ uvedené výhody budú poskytnuté, budú riadne zapracované v kontrakte medzi hotelom a študentom.
Daň a ďalšie zrážky zo mzdy hradené zamestnávateľom.
Písomné referencie - odporúčanie od manažéra príslušného hotela.
Miesto práce: Grécko a grécke ostrovy
Ubytovanie: Je poskytnuté ZDARMA buď priamo v hoteli, kde sú 2 a 3 posteľové izby s kúpeľnou alebo v jeho blízkosti.
Strava: Strava je zabezpečená 2 až 4 krát do dňa priamo v hoteli ZDARMA!
Požiadavky na zamestnanca: Flexibilita týkajúca sa pracovného času . Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Dobrý zdravotný stav. EU preukaz zdravotnej poisťovne.
Doprava: Letecky. Asistencia pri rezervácii letenky a jej zabezpečenie , informácie o trajektoch na príslušné ostrovy. Kompletné inštrukcie od vycestovania zo Slovenska až po príchod na miesto určenia.

Postup v prípade záujmu o túto ponuku :
1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia
2. Po obdŕžaní registračnej prihlášky   požiadame Vás mailom o zaslanie ďalších potrebných podkladov pre tento program - fotografii, potvrdenia o návšteve školy a taktiež Vám pošleme APPLICATION FORM na vyplnenie v AJ .

Postup vybavenia pobytu po obdŕžaní podkladov a prihlášky :
1. Zaregistrujeme Vás v databáze Aleko agency, dokončime registráciu a začneme pracovať na Vašom umiestnení.
2. Ponúkneme Vám pracovné miesto a dostanete informácie o konkrétnej pracovnej ponuke.
3. Po prijatí ponuky podpíšete Dohodu o sprostredkovaní zamestnania s Aleko agency, uhradíte programový poplatok a obdržíte pracovnú zmluvu.
4. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie vo Vami udanom termíne, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi.
5. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.