Práca v Írsku – pomocný kuchár

Práca v Írsku – pomocný kuchár


Exkluzívna spolupráca s jedným z najznámejších pubov v Írsku, ktorý je situovaný v nádhernej lokalite v okolí Dublina a je preslávený svojou históriou  ,  atmosférou, kvalitou potravín a služieb .

 
Pozícia: pomocný kuchár – commis chef, chef de partie
Lokalita: Írsko, okolie Dublinu
Nástupný termín: Ihneď
Jazykové znalosti: Anglický jazyk – komunikatívna  znalosť
Náplň práce: Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
  • Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
  • Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
  • Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
  • Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
  • Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
  • Kontrola kvality hotových jedál.
  • Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
  • Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.
Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: TPP, min. 3-6 mesiacov
Plat: od 13 EUR/hod brutto.
Ubytovanie: na začiatok je poskytnuté zdarma, v komfortných karavanoch, ktoré spoločnosť vlastní. Hradíte len poplatky za energie /plyn, elektrina, voda ... / vo výške 25 EUR/týždenne. Pešia vzdialenosť do práce. Neskôr možnosť odsťahovať sa do vlastného ubytovania.
Strava: poskytnutá zamestnávateľom zdarma
Požiadavky na zamestnanca: Flexibilita týkajúca sa pracovného času . Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Dobrý zdravotný stav. Ochota učiť sa a prijímať nové, práci prospešné informácie.
Doprava: Letecky. Asistencia pri rezervácii letenky a jej zabezpečenie. Kompletné inštrukcie od vycestovania zo Slovenska až po príchod na miesto určenia. Vyzdvihnutie z letiska .
Postup v prípade záujmu o túto ponuku: 1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia
2. Riaďte sa pokynmi, ktoré sa Vám zobrazia po odoslaní prihlášky - skompletizujte všetky požadované podklady a dopošlite ich mailom alebo doneste osobne.
3. Po obdržaní mailu alebo pri osobnej návšteve dokončíme registráciu, dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv a vycestovanie.
4. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a poskytneme podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním poskytneme aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.