Práca v Írsku - pomocník v kuchyni - Kitchen Porter

Práca v Írsku - pomocník v kuchyni - Kitchen Porter
 


Exkluzívna spolupráca s jedným z najznámejších pubov v Írsku, ktorý je situovaný v nádhernej lokalite v okolí Dublina a je preslávený svojou históriou  ,  atmosférou, kvalitou potravín a služieb.

 
Pozícia: Pomocník v kuchyni - KP, umývač riadu
Lokalita: Írsko, okolie Dublinu
Nástupný termín: Ihneď
Jazykové znalosti: Anglický jazyk – základná znalosť
Náplň práce: Umývanie riadu v umývačke riadu
Ručné umývanie riadu
Umývanie dlážky za pomoci stroja/ručne
Pomocné práce v kuchyni pri preberaní tovaru či varení
Starostlivosť o čistotu v kuchyni
Výkon práce podľa pokynov šéfkuchára v spolupráci s ostatnými kuchármi
Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: TPP, min. 3-6 mesiacov
Plat: od 12,70 EUR/hod brutto
Ubytovanie: Ubytovanie: na začiatok je poskytnuté zdarma, v komfortných karavanoch, ktoré spoločnosť vlastní. Hradíte len poplatky za energie /plyn, elektrina, voda ... / vo výške 25 EUR/týždenne. Pešia vzdialenosť do práce. Neskôr možnosť odsťahovať sa do vlastného ubytovania.
Strava: poskytnutá zamestnávateľom zdarma
Požiadavky na zamestnanca: Flexibilita týkajúca sa pracovného času . Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Dobrý zdravotný stav. Ochota učiť sa a prijímať nové, práci prospešné informácie.
Doprava: Letecky. Asistencia pri rezervácii letenky a jej zabezpečenie. Kompletné inštrukcie od vycestovania zo Slovenska až po príchod na miesto určenia. Vyzdvihnutie z letiska .
Postup v prípade záujmu o túto ponuku: 1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia
2. Riaďte sa pokynmi, ktoré sa Vám zobrazia po odoslaní prihlášky - skompletizujte všetky požadované podklady a dopošlite ich mailom alebo doneste osobne.
3. Po obdržaní mailu alebo pri osobnej návšteve dokončíme registráciu, dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv a vycestovanie.
4. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a poskytneme podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním poskytneme aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.