Súrne hľadáme

Súrne hľadáme


Nakoľko v sekciách podľa krajín uvádzame všeobecné podmienky a možnosti práce – tú nájdete niektoré ponuky už s nástupným termínom a presnými platovými podmienkami   – sú to ponuky, na ktoré potrebujeme buď väčší počet pracovníkov alebo súrne potrebujeme tieto miesta obsadiť.

Neuvádzame tu všetky ponuky, ktoré dostávame, len kvôli tomu, že denne dostávame veľmi veľa rôznych pracovných ponúk z rôznych oblasti a nakoľko máme zaregistrovaných uchádzačov – voľné miesta hneď obsadzujeme uchádzačmi z našej databázy.

Stále ponuky, na ktoré robíme pravidelné nábory, nájdete v sekciách podľa krajín , všetky sú aktuálne. Preto je výhodou byť registrovaný v našej agentúre a dodať nám podklady podľa pokynov , ktoré uvádzame v každej sekcii - ak máte napr. záujem o prácu v hotelierstve – kliknite na ikonku Veľká Británia - link Práca v reštauráciách a hoteloch - pomocné a odborné práce. Tam nájdete kompletné informácie, môžete sa zaregistrovať a po dodaní podkladov začneme s umiestňovaním. Akonáhle obdržíme konkrétnu ponuku pre Vás - oslovíme Vás a zavoláme na podpis pracovnej zmluvy. Nakoľko máme stabilných partnerov, umiestnenie môže byť podľa Vašich požiadaviek.
 

Práca v novom modernom distribučnom textilnom sklade - Veľká Británia

 

Pozícia

Pracovník v sklade, operátor, skladník

 

Lokalita

Oblasť Lancashire – Anglicko, okolie Manchestru

 

Plat

10,50 - 11,50 GBP (denné a nočné zmeny)

 

Nástupné podmienky

ihneď, podľa dohody, celoročne

 


Čítaj viac »
 
 

Práca v Írsku - pomocný kuchár

 

Pozícia

commis chef, chef de partie

 

Lokalita

Írsko, okolie Dublinu

 

Plat

od 13 EUR/hod brutto

 

Nástupné podmienky

ihneď

 


Čítaj viac »
 
 

Práca v Írsku - pomocník v kuchyni - Kitchen Porter

 

Pozícia

Pomocník v kuchyni - KP, umývač riadu

 

Lokalita

Írsko, okolie Dublinu

 

Plat

od 12,70 EUR/hod brutto

 

Nástupné podmienky

ihneď

 


Čítaj viac »