Pracovník vo fabrike SIEMENS - Nemecko

Ponuka je vhodná pre uchádzačov, ktorí majú dobrú komunikatívnu znalosť NJ, majú záujem o manuálnu prácu a uprednostňujú dlhodobé pobyty v zahraničí. Pri týchto ponukách prax nie je podmienkou, po nástupe do zamestnania každý nový zamestnanec prejde školením.

Pozícia: Montážny pracovník vo fabrike
Lokalita: Nemecko - Cham, Amberg, Regensburg (Bavorsko)
Plat: Od 15,56  EUR /hod brutto, po 3 mes – 16,24 eur/hod brutto, po 7 mes – 19,62 eur/hod brutto..
Nástupný termín: Priebežne
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer - dlhodobo, min. 3-6 mesiacov
Náplň práce: Práca pri výrobnej linke, ručná montáž . Trojzmenná prevádzka – 6-14, 14-22, 22-06.
Požiadavky na zamestnanca:
Flexibilita týkajúca sa pracovného času. Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Vlastný mobilný telefón!
Ubytovanie: je zabezpečené ešte pred príchodom do Nemecka v bytoch a ubytovniach, izby sú 1-2-3 posteľové. Cena ubytovania od 200 Eur/mesiac.
Doprava: Autobusom alebo vlastným autom, hradíte si sami, náklady na dopravu sa pohybujú vo výške cca 100-120 EUR.  Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do Nemecka .
Kompletný servis, ktorý dostanete od nás: - Dohodu o sprostredkovaní zamestnania, ktorá obsahuje všetky podstatné náležitostí ustanovené zákonom

a garantuje podmienky práce uvedené v pracovnej zmluve medzi uchádzačom a budúcim zamestnávateľom

- Asistenciu pri zabezpečení dopravy zo SR do Nemecka.

- Telefonický kontakt na zodpovednú osobu v Nemecku.

- Informácie o Nemecku  a kompletné inštrukcie.
Postup v prípade záujmu o túto ponuku: 1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia
2. Riaďte sa pokynmi, ktoré sa Vám zobrazia po odoslaní prihlášky - skompletizujte všetky požadované podklady a dopošlite ich mailom alebo doneste osobne.
3. Po obdržaní mailu alebo pri osobnej návšteve dokončíme registráciu, dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv a vycestovanie.
4. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a poskytneme podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním poskytneme aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.