O nás

ALEKO recruitment agency - "Nás odporúčajú známym!"

Tradícia našej spoločnosti je viac ako 20-ročná - začiatok vykonávania činnosti na základe živnostenského oprávnenia sa datuje rokom 1997. V roku 2007 zmenila naša agentúra právnu formu na spoločnosť s ručením obmedzeným. Počas 20tich rokov našej zodpovednej a neúnavnej práce v prospech našich klientov sme sa zaradili medzi najväčšie a najúspešnejšie personálne agentúry na Slovensku so zameraním na sprostredkovanie pracovných pobytov v krajinách EÚ a EHP.

Naša agentúra Vám ponúka dlhoročné skúsenosti , serióznych a overených dlhodobých partnerov a zamestnávateľov v zahraničí a individuálny a empatický prístup ku každému uchádzačovi. Máme pre Vás pripravené seriózne a overené pracovné ponuky.

Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými agentúrami a ponúkame kompletný servis - rýchle a spoľahlivé sprostredkovanie zamestnania , preklad a spracovanie životopisov, pomoc s vycestovaním a zabezpečenie ubytovania pre uchádzačov. Pomoc a asistenčné služby počas pobytu v zahraničí sú u nás taktiež samozrejmosťou.

Počas existencie našej spoločnosti využilo naše služby mnoho zákazníkov a počet tých, ktorí sa stávajú účastníkmi našich programov, stále rastie. Naša agentúra má celoslovenskú pôsobnosť , máme klientov aj z ČR, Poľska, Maďarska, Bulharska, Rumunska, Ukrajiny  a iných krajín.

Práca v zahraničí Vám dáva ideálnu možnosť naučiť sa výborne cudzí jazyk, zarobiť si peniaze, nájsť si úplne nových priateľov a spoznať spôsob života v iných krajinách.

Ak chcete mať istú prácu po príchode do zahraničia a kompletný servis pred vycestovaním - určite sa obráťte na nás - ponúkneme Vám najlepšie služby, aké môže ponúknuť agentúra s viac ako 20 ročnými skúsenosťami a stovkami spokojných klientov!
 

10 dôvodov pre Aleko agency - alebo fakty, ktoré hovoria v náš prospech:

  • Spolupráca s dlhoročnými a overenými partnermi a zamestnávateľmi v zahraničí, čo eliminuje riziko toho, že po príchode ostanete bez práce .
  • Exkluzívna spolupráca s niektorými partnermi alebo zamestnávateľmi, ktorá vznikla po rokoch spolupráce zhodnotením našej kvalitnej práce a spokojnosti s prácou našich uchádzačov.
  • 20 ročné skúsenosti s vybavovaním pracovných pobytov, maximálna pomoc s prípravou podkladov pre zamestnávateľov a k vycestovaniu, čo urýchľuje vybavenie pobytu a vycestovanie za prácou
  • Denne nové pracovné ponuky. Ak ste nenašli prácu alebo krajinu, ktorá Vás v našej ponuke zaujala, ešte nič nie je stratené - ešte dnes nám môže prísť pracovná ponuka, ktorá bude vhodná práve pre Vás!
  • Asistenčné služby počas Vášho pobytu v zahraničí a stovky spokojných klientov ročne.
  • Flexibilita - vždy vieme vyjsť v ústrety uchádzačovi a prispôsobiť sa výškou poplatkov konkurencii - vždy sme otvorení dialógu, preto neváhajte s nami komunikovať - vždy nájdeme ideálne riešenie.
  • Vybavovanie "na diaľku" , napr. uchádzačov, ktorí sa už nachádzajú v zahraničí - vieme vybaviť prácu aj s pomocou pošty, emailu, faxu, telefónu - takto sme pomohli viacerým klientom, ktorí po príchode do zahraničia cez iné agentúry ostali bez práce , skontaktovali sa s nami a pomohli sme im zabezpečiť prácu.
  • Agentúra Aleko agency nikdy nevyberá programové poplatky vopred, bez toho, aby Vám predložila k podpisu pracovnú zmluvu alebo pracovnú ponuku /Job offer, Letter of confirmation apod/, takže pred Vašim odchodom do zahraničia mate kompletné informácie o zamestnávateľovi, Vašej pracovnej pozícii a platových podmienkach.
  • Po ukončení pracovného pomeru zabezpečíme Vám nové pracovné miesto za zvýhodnených podmienok .